DÜZENLEYENLER

Hezarfen Film Galeri

 • Hezarfen Film Galeri, Film festivalleri, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve sergilerle, sanat ve sanatçıyı seyirci ile buluşturan etkinlikler düzenleyen sinema profesyonellerinden oluşmuş bir kurumdur.
 • Türk kısa filmlerini Cannes ve Clermont Ferrand gibi Avrupa’nın en önemli festivallerinde temsil etmektedir.
  >>Web Sitesi

Adrenal

 • Adrenal Arthouse sinema filmlerinin Türkiye lisanslamasını yapmakta, Türk sinemaseverlerini yeni ülke sinemalarıyla buluşturmaktadır.
 • Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunan uluslararası etkinlik ve reklam filmleri yapımcılığı ve etkinlik organizasyonları gerçekleştirmektedir.
  >>Web Sitesi

  Hezarfen   &    Adrenal

  Hazerfen Film Galeri ve Adrenal olarak, popüler bir sanat dalı olan sinemanın günümüz reklam tekniklerini kullanarak görünürlüğünü nasıl arttırabileceğinin tartışmasını, reklamcıların da katılımıyla başlatmak ve Türk film sektörüne bir katma değer kazandırabilmek istiyoruzHazerfen Film Galeri ve Adrenal olarak, popüler bir sanat dalı olan sinemanın günümüz reklam tekniklerini kullanarak görünürlüğünü nasıl arttırabileceğinin tartışmasını, reklamcıların da katılımıyla başlatmak ve Türk film sektörüne bir katma değer kazandırabilmek istiyoruz.